3.12.2016 Nezamyslice 2010/2007

 

Zde naleznete:

  • základní informace o turnaji,
  • seznam přihlášených mužstev,
  • mapu s místem konání turnaje.

Zbývají-li volná místa, můžete se na turnaj rovnou přihlásit pomocí formuláře.

Volná místa – přihlásit se můžete formulářem níže registrace mužstva

Termín:

3.12.2016

Místo konání:

Nezamyslice

Ročník narození:

2010/2007

Počet mužstev:

7

Hrací čas:

Bude upřesněn

Hrací systém:

Bude upřesněn

Trvání turnaje:

Bude upřesněn

Povrch:

Taraflex

Startovné

1500 Kč

Přihlášené týmy:2010 /2007

Dopoledne                     2010    7:30 – 12:30
1.  RAFK Rajhrad
2.  1.SK Prostějov
3.  ŠK Vrakuňa „A“
4.  ŠK Vrakuňa „B“
5.  Sparta Brno
6.  Tatran Kohoutovice
7.  FK Nový Jičín
Odpoledne                    2007  13:00 – 18:00
1.  ČAFC  Židenice
2.  Nové Sady
3.  TJ Slavoj Kojetín
 4.  MSK Břeclav
 5.  Příbor
 6.
 7.
 Náhradníci  Dopoledne 2010
 1.SK Líšeň Brno

 

Registrace,nástup,zahájení Výsledek
 1:6 7:30 1.SK Prostějov – Tatran Kohoutovice
 2:7 7:44 RAFK Rajhrad – FK Nový Jičín
 4:5  7:58 SK Vrakuňa „A“ – SK Vrakuňa „B“
 3:6 8:12 Sparta Brno – Tatran Kohoutovice
 1:2 8:26 1.SK Prostějov – RAFK Rajhrad
 3:7 8:40 Sparta Brno – FK Nový Jičín
 4:6 8:54 SK Vrakuňa „A“ – Tatran Kohoutovice
 2:5 9:08 RAFK Rajhrad – SK Vrakuňa „B“
 1:3 9:22 1.SK Prostějov – Sparta Brno
 4:7 9:36 SK Vrakuňa „A“ – FK Nový Jičín
 6:2 9:50 Tatran Kohoutovice – RAFK Rajhrad
 5:3 10:04 SK Vrakuňa „B“ – Sparta Brno
 1:4 10:18 1.SK Prostějov – SK Vrakuňa „A“
 5:7 10:32 SK Vrakuňa „B“ -FK Nový Jičín
 3:2 10:46 Sparta Brno – RAFK Rajhrad
 6:7 11:00 Tatran Kohoutovice -FK Nový Jičín
 1:5 11:14 1.SK Prostějov – SK Vrakuňa „B“
 3:4 11:28 Sparta Brno – SK Vrakuňa „A“
 1:7 11:42 1.SK Prostějov -FK Nový Jičín
 4:2 11:56 SK Vrakuňa „A“ – RAFK Rajhrad
 5:6 12:10 SK Vrakuňa „B“ – Tatran Kohoutovice
12:24 Vyhlášení turnaje

 

Čas 12 min Název Týmů Výsledek
 2:5 13:00 Nové Sady – Příbor
 3:4 13:14 TJ Slavoj Kojetín – MSK Břeclav
 1:2 13:28 ČAFC Židenice – Nové Sady
 5:3 13:42 Příbor – TJ Slavoj Kojetín
 1:4 13:56 ČAFC Židenice- MSK Břeclav
 2:3 14:10 Nové Sady – TJ Slavoj Kojetín
 4:5 14:24 MSK Břeclav – Příbor
 1:3 14:38 ČAFC Židenice -TJ Slavoj Kojetín
 4:2 14:52 MSK Břeclav – Nové Sady
 1:5 15:06 ČAFC Židenice – Příbor
 2:5 15:20 Nové Sady – Příbor
 3:4 15:34 TJ Slavoj Kojetín – MSK Břeclav
 1:2 15:48 ČAFC Židenice – Nové Sady
 5:3 16:02 Příbor – TJ Slavoj Kojetín
 1:4 16:16 ČAFC Židenice- MSK Břeclav
 2:3 16:30 Nové Sady – TJ Slavoj Kojetín
 4:5 16:44 MSK Břeclav – Příbor
 1:3 16:58 ČAFC Židenice -TJ Slavoj Kojetín
 4:2 17:12 MSK Břeclav – Nové Sady
 1:5 17:26 ČAFC Židenice – Příbor
17:40 Vyhlášení turnaje