On-line výsledkový servis

Eon junior Cup 11.4.2015

skupina A

skupina A utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 1.HFK Olomouc – Tatran Litovel  2:1
2-5 2. 8:50 SK Sigma Olomouc – 1.Viktorie Přerov  4:1
3-4 3. 9:10 FC Kostelec – FC Kralice  2:3
2-6 4. 9:30 SK Sigma Olomouc – Tatran Litovel  13:0
1-3 5. 9:50 1.HFK Olomouc – FC Kostelec  1:3
4-5 6. 10:10 FC Kralice – 1.Viktorie Přerov  0:7
3-6 7. 10:30 FC Kostelec – Tatran Litovel  2:4
2-4 8. 10:50 SK Sigma Olomouc – FC Kralice  10:0
1-5 9. 11:10 1.HFK Olomouc – 1.Viktorie Přerov  2:0
4-6 10. 11:30 FC Kralice – Tatran Litovel  4:3
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 FC Kostelec – 1.Viktorie Přerov  1:5
1-2 12. 12:20 1.HFK Olomouc – SK Sigma Olomouc  0:6
5-6 13. 12:40 1.Viktorie Přerov – Tatran Litovel  5:0
1-4 14. 13:00 1.HFK Olomouc – FC Kralice  3:0
2-3 15. 13:20 SK Sigma Olomouc – FC Kostelec  12:1

 

čas umístění hřiště A č.zápasu soupeři výsledek
14:00 A1 -C2 1  Sigma Ol – Chválkovice  10:0
14:20 A3 -C4 5  Přerov –  Bohdalice  6:1
14:40 A5- C6 9  Litovel – Konice  2:0
15:00 vítěz 1.z. – vítěz 3.z. 13  Sigma Ol – Prusinovice  6:0
15:20 vítěz 5.z. – vítěz 7.z. 17  Přerov – Tovačov  1:1
15:40 vítěz 9.z. – vítěz 11.z. 21  Litovel – Rájec  3:1
16:00     9.-10.místo vítěz 17.z. – vítěz 18.z.  Tovačov- Svitavy  2:0
16:20 17.- 18.místo vítěz 21.z.- vítěz 22.z.  Litovel – SK Louky  3:0
16:40   1.-2.místo vítěz 13.z.- vítěz 14.z.  Sigma Ol – Morkovice  6:0

 

skupina B

skupina B utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 MFK Vyškov – FC Chropyně  4:0
2-5 2. 8:50 SK Hranice – FK Němčice n.H.  4:1
3-4 3. 9:10 TJ Svitavy – SK Louky  3:2
2-6 4. 9:30 SK Hranice – FC Chropyně  0:0
1-3 5. 9:50 MFK Vyškov – TJ Svitavy  5:1
4-5 6. 10:10 SK Louky – FK Němčice n.H.  4:1
3-6 7. 10:30 TJ Svitavy – FC Chropyně  5:0
2-4 8. 10:50 SK Hranice – SK Louky  0:2
1-5 9. 11:10 MFK Vyškov – FK Němčice n.H.  7:2
4-6 10. 11:30 SK Louky – FC Chropyně  0:1
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 TJ Svitavy – FK Němčice n.H  2:0
1-2 12. 12:20 MFK Vyškov – SK Hranice  3:3
5-6 13. 12:40 FK Němčice n.H. -FC Chropyně  0:2
1-4 14. 13:00 MFK Vyškov – SK Louky  3:0
2-3 15. 13:20 SK Hranice – TJ Svitavy  2:1

 

čas umístění hřiště B č.zápasu soupeři výsledek
14:00 B1- D2 2  Vyškov – Morkovice  4:4/4:5p
14:20 B3- D4 6  Svitavy – ŠK  Senec  3:0
14:40 B5- D6 10  SK Louky – Mor.Prusy  11:0
15:00 vítěz 2.z. – vítěz 4. z. 14  Morkovice – Prostějov  1:1/9:8p
15:20 vítěz 6.z. – vítěz 8 z. 18  Svitavy- – Chropyně  0:0/3:2p
15:40 vítěz 10.z. – vítěz 12.z. 22  Louky – FK Němčice  2:1
16:00 11.-12.místo poraž.17.z. – poraž. 18.z.  Přerov – Chropyně  5:1
16:20 19 -20.místo poraž.21.z .- poraž. 22.z.  Rájec – FK Němčice  2:2/2:1p
16:40 3.- 4.místo poraž. 13.z.- poraž. 14.z.  Prusinovice – Prostějov  0:2

 

skupina C

skupina C utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 Sokol Konice – TJ Prusinovice  1:7
2-5 2. 8:50 SK Chválkovice-TJ Sokol Bohdalice 0:2
3-4 3. 9:10 TJ Sokol Tovačov- MKZ Rájec Jestřebí  4:1
2-6 4. 9:30 Sk Chválkovice-TJ Prusinovice  1:7
1-3 5. 9:50 Sokol Konice – TJ Sokol Tovačov  2:4
4-5 6. 10:10 MKZ Rájec Jestřebí – TJ Sokol Bohdalice  2:2
3-6 7. 10:30 TJ Sokol Tovačov- TJ Prusinovice  1:2
2-4 8. 10:50 SK Chválkovice – MKZ Rájec Jestřebí  2:0
1-5 9. 11:10 Sokol Konice – TJ Sokol Bohdalice  1:1
4-6 10. 11:30 MKZ Rájec Jestřebí – TJ Prusinovice  0:4
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 TJ Sokol Tovačov – TJ Sokol Bohdalice  3:0
1-2 12. 12:20 Sokol Konice – SK Chválkovice  0:2
5-6 13. 12:40 TJ Sokol Bohdalice – TJ Prusinovice  0:4
1-4 14. 13:00 Sokol Konice – MKZ Rájec Jestřebí  1:5
2-3 15. 13:20 SK Chválkovice – TJ Sokol Tovačov  1:0

 

čas umístění hřiště C č.zápasu  Soupeři výsledek
14:00 C1- A2 3  Prusinovice – HFK Olomouc  3:0
14:20 C3- A4 7  Tovačov – Kralice  7:0
14:40 C5- A6 11  Rájec – Kostelec  2:1
15:00 poraž. 1.z – poraž.3.z. 15  Chválkovice – HFK Olomouc  0:2
15:20 poraž. 5.z. – poraž.7.z. 19  Bohdalice – Kralice  2:0
15:40 poraž. 9.z – poraž.11.z. 23  Konice – Kostelec  3:1
16:00 13.-14.místo vítěz 19.z. – vítěz. 20.z.  Bohdalice – Radslavice  0:4
16:20 21.-22.místo vítěz 23.z.- vítěz. 24.z.  Konice – Lužice  0:0/3:2p
16:40 5.-6.místo vítěz 15.z.- vítěz.16.z.  HFK Olomouc -Hranice  0:0/3:1p

 

skupina D

skupina D utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 1.SK Prostějov -FC Morkovice  3:2
2-5 2. 8:50 ŠK Senec (SVK) – TJ Moravské Prusy  12:0
3-4 3. 9:10 TJ Sokol Radslavice -FC Lužice  9:0
2-6 4. 9:30 ŠK Senec (SVK) – FC Morkovice  0:4
1-3 5. 9:50 1.SK Prostějov -TJ Sokol Radslavice  3:1
4-5 6. 10:10 FC Lužice – TJ Moravské Prusy  3:0
3-6 7. 10:30 TJ Sokol Radslavice – FC Morkovice  1:0
2-4 8. 10:50 ŠK Senec (SVK)- FC Lužice  5:0
1-5 9. 11:10 1.SK Prostějov – TJ Moravské Prusy  16:0
4-6 10. 11:30 FC Lužice – FC Morkovice  0:8
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 TJ Sokol Radslavice – TJ Moravské Prusy  7:0
1-2 12. 12:20 1.SK Prostějov – ŠK Senec (SVK)  3:1
5-6 13. 12:40 TJ Moravské Prusy – FC Morkovice  0:17
1-4 14. 13:00 1.SK Prostějov – FC Lužice  7:0
2-3 15. 13:20 ŠK Senec (SVK)- TJ Sokol Radslavice  1:0

 

čas umístění hřiště D č.zápasu výsledek
14:00 D1- B2 4 1.SK Prostějov – SK Hranice  3:0
14:20 D3- B4 8  Radslavice – Chropyně  0:1
14:40 D5-B6 12  Lužice – Němčice  0:6
15:00 poraž. 2.z. -poraž.4.z. 16  Vyškov – Hranice  2:4
15:20 poraž. 6.z. -poražený.8.z. 20  Senec – Radslavice  1:1/1:2p
15:40 poraž.10.z.-poraž .12.z. 24  Prusy -Lužice  0:6
16:00 15.-16.místo poraž.19.z.-poraž.20.z.  Kralice- Senec  0:6
16:20 23-24.místo poraž.23.z.- poraž .24.z.  Kostelec – Prusy  12:0
16:40 7-8.místo poraž.15.z.-poraž.16.z.  Chválkovice – Vyškov 1:2

 

Rozlosování turnaje Eon junior Cup 12.4.2015

skupina A

skupina A utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 FK Mohelnice – TJ Sokol Rataje  2:2
2-5 2. 8:50 HS Kroměříž – TJ Sokol Mostkovice  3:1
3-4 3. 9:10 FK Jeseník – TJ Sokol Čechovice  2:0
2-6 4. 9:30 HS Kroměříž – TJ Sokol Rataje  3:0
1-3 5. 9:50 FK Mohelnice – FK Jeseník  0:3
4-5 6. 10:10 TJ Sokol Čechovice   -TJ Sokol Mostkovice  4:0
3-6 7. 10:30 FK Jeseník – TJ Sokol Rataje  3:0
2-4 8. 10:50 HS Kroměříž – TJ Sokol Čechovice  3:2
1-5 9. 11:10 FK Mohelnice – TJ Sokol Mostkovice  0:4
4-6 10. 11:30 TJ Sokol Čechovice   – TJ Sokol Rataje  3:1
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 FK Jeseník – TJ Sokol Mostkovice  4:0
1-2 12. 12:20 FK Mohelnice – HS Kroměříž  0:6
5-6 13. 12:40 TJ Sokol Mostkovice   – TJ Sokol Rataje  1:3
1-4 14. 13:00 FK Mohelnice – TJ Sokol Čechovice  1:5
2-3 15. 13:20 HS Kroměříž – FK Jeseník  1:4

 

čas umístění hřiště A č.zápasu soupeři výsledek
14:00 A1 -C2 1  FK Jeseník-Tatran Rousínov  0:2
14:20 A3 -C4 5  Čelechovice-Slatinice  5:0
14:40 A5- C6 9  Mostkovice-Pustiměř  3:1
15:00 vítěz 1.z. – vítěz 3.z. 13  Rousínov-Líšeň 1:4
15:20 vítěz 5.z. – vítěz 7.z. 17  Čechovice-Rataje 4:1
15:40 vítěz 9.z. – vítěz 11.z. 21  Mostkovice-Nezamyslice 2:1np
16:00     9.-10.místo vítěz 17.z. – vítěz 18.z.  Čechovice-Uničov 1:2np
16:20 17.- 18.místo vítěz 21.z.- vítěz 22.z.  Mostkovice-Nezamyslice 1:5
16:40   1.-2.místo vítěz 13.z.- vítěz 14.z.  Líšeň-Šumperk 4:1

 

skupina B

skupina B utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 FK Drnovice – TJ Sokol Určice  3:0
2-5 2. 8:50 FK Kozlovice –   FK Lokomotiva Trnava  1:0
3-4 3. 9:10 TJ Haná Nezamyslice – FC Hlučín  0:1
2-6 4. 9:30 FK Kozlovice –   TJ Sokol Určice  4:0
1-3 5. 9:50 FK Drnovice – TJ Haná Nezamyslice  1:0
4-5 6. 10:10 FC Hlučín –   FK Lokomotiva Trnava  1:2
3-6 7. 10:30 TJ Haná Nezamyslice – TJ Sokol Určice  7:0
2-4 8. 10:50 FK Kozlovice –   FC Hlučín  0:1
1-5 9. 11:10 FK Drnovice –   FK Lokomotiva Trnava  1:5
4-6 10. 11:30 FC Hlučín –   TJ Sokol Určice  12:0
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 TJ Haná Nezamyslice – FK Lokomotiva Trnava  1:3
1-2 12. 12:20 FK Drnovice – FK Kozlovice  1:0
5-6 13. 12:40 FK Lokomotiva Trnava  – TJ Sokol Určice  13.0
1-4 14. 13:00 FK Drnovice –   FC Hlučín  1:2
2-3 15. 13:20 TJ Haná Nezamyslice -FK Kozlovice  0:0

 

čas umístění hřiště B č.zápasu soupeři výsledek
14:00 B1- D2 2  FK Lokomotiva Trnava-Žebětín  2:3
14:20 B3- D4 6  FK Drnovice-Dub N/M  3:2np
14:40 B5- D6 10  Haná Nezamyslice-Čelechovice  4:2
15:00 vítěz 2.z. – vítěz 4. z. 14  Žebětín-FK Šumperk 1:2
15:20 vítěz 6.z. – vítěz 8 z. 18  Dub N/M-SK Uničov 0:3
15:40 vítěz 10.z. – vítěz 12.z. 22  Nezamyslice-Haná Prostějov 1:0
16:00 11.-12.místo poraž.17.z. – poraž. 18.z.  Rataje-Dub N/M 3:0
16:20 19 -20.místo poraž.21.z .- poraž. 22.z.  Mohelnice-Haná Prostějov 1:2
16:40 3.- 4.místo poraž. 13.z.- poraž. 14.z.  Rousínov-Žebětín 2:3

 

skupina C

skupina C utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 FK Pustiměř – SK Líšeň Brno  1:6
2-5 2. 8:50 Tatran Rousínov – TJ Sokol Olšany  3:0
3-4 3. 9:10 SK Slatinice – FK SK Bosonohy  1:1
2-6 4. 9:30 Tatran Rousínov – SK Líšeň Brno  1:8
1-3 5. 9:50 FK Pustiměř – SK Slatinice  2:4
4-5 6. 10:10 FK SK Bosonohy – TJ Sokol Olšany  0:2
3-6 7. 10:30 SK Slatinice- SK Líšeň Brno  1:6
2-4 8. 10:50 Tatran Rousínov – FK SK Bosonohy  4:1
1-5 9. 11:10 FK Pustiměř – TJ Sokol Olšany  0:3
4:4-6 10. 11:30 FK SK Bosonohy – SK Líšeň Brno  0:9
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 SK Slatinice – TJ Sokol Olšany  0:2
1-2 12. 12:20 FK Pustiměř – Tatran Rousínov  0:7
5-6 13. 12:40 TJ Sokol Olšany – SK Líšeň Brno  0:5
1-4 14. 13:00 FK Pustiměř – FK SK Bosonohy  0:3
2-3 15. 13:20 Tatran Rousínov – SK Slatinice  5:0

 

čas umístění hřiště C č.zápasu  Soupeři výsledek
14:00 C1- A2 3  SK Líšeň-Slávia Kroměříž  3:1
14:20 C3- A4 7  TJ Sokol Olšany-TJ Sokol Rataje  2:3
14:40 C5- A6 11  FK SK Bosonohy Brno-FK Mohelnice 0:2
15:00 poraž. 1.z – poraž.3.z. 15  FK Jeseník-HS Kroměříž 1:0np
15:20 poraž. 5.z. – poraž.7.z. 19  SK Slatinice-TJ Sokol Olšany 1:2
15:40 poraž. 9.z – poraž.11.z. 23  FK Pustiměř-FK SK Bosonohy Brno  1:0
16:00 13.-14.místo vítěz 19.z. – vítěz. 20.z.  TJ Sokol Olšany-FK Kozlovice 2:0
16:20 21.-22.místo vítěz 23.z.- vítěz. 24.z.  FK Pustiměř-TJ Sokol Čelechovice 0:2
16:40 5.-6.místo vítěz 15.z.- vítěz.16.z.  FK Jeseník-FK Lokomotiva Trnava 3:2np

 

skupina D

skupina D utkání čas zápasy výsledek
1-6 1. 8:30 Futsal Čelechovice- TJ Sokol Dub nad Moravou  0:4
2-5 2. 8:50 TJ Haná Prostějov – JVS Šumperk  0:3
3-4 3. 9:10 SK Žebětín – SK Uničov  2:2
2-6 4. 9:30 TJ Haná Prostějov – TJ Sokol Dub nad Moravou  0:7
1-3 5. 9:50 Futsal Čelechovice – SK Žebětín  0:7
4-5 6. 10:10 JVS Šumperk – SK Uničov  2:2
3-6 7. 10:30 SK Žebětín – TJ Sokol Dub nad Moravou  5:1
2-4 8. 10:50 TJ Haná Prostějov – SK Uničov  1:5
1-5 9. 11:10 Futsal Čelechovice – JVS Šumperk  1:4
4-6 10. 11:30 SK Uničov – TJ Sokol Dub nad Moravou  2:2
11:30 Oběd
12:00
3-5 11. 12:00 SK Žebětín – JVS Šumperk  1:4
1-2 12. 12:20 Futsal Čelechovice – TJ Haná Prostějov  1:4
5-6 13. 12:40 JVS Šumperk – TJ Sokol Dub nad Moravou  3:1
1-4 14. 13:00 Futsal Čelechovice – SK Uničov  0:4
2-3 15. 13:20 TJ Haná Prostějov – SK Žebětín  0:4

 

čas umístění hřiště D č.zápasu výsledek
14:00 D1- B2 4  FK Šumperk- FC Hlučín  3:2
14:20 D3- B4 8 SK Uničov-FK Kozlovice  3:1
14:40 D5-B6 12  Haná Prostějov-Určice  5:0
15:00 poraž. 2.z. -poraž.4.z. 16  FK Lokomotiva Trnava-FC Hlučín 2:1np
15:20 poraž. 6.z. -poražený.8.z. 20  FK Drnovice-FK Kozlovice 2:1np
15:40 poraž.10.z.-poraž .12.z. 24  TJ Sokol Čelechovice-TJ Sokol Určice 3:0
16:00 15.-16.místo poraž.19.z.-poraž.20.z.  FK Slatinice-FK Drnovice 0:6
16:20 23-24.místo poraž.23.z.- poraž .24.z.  FK SK Bosonohy-TJ Sokol Určice 2:0
16:40 7-8.místo poraž.15.z.-poraž.16.z.  HS Kroměříž-FC Hlučín 4:3np